KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14733028
nr 1473 3028
Akvarell
förlaga till reklambild för Fructus fabriker i Stockholm, 36x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x37, akvarell. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:05:05
300 kr
350 kr